EST    RUS


Country:
Softkey Rahvusvaheline tarkvarakaubamaja
Softkey Eesti
 
Otsi toodet: Näiteks: Kaspersky
 
Laiendatud otsing
 
Kõik nõuanded Tekst - Tekstitöötlusvahendid: redaktorid, sõnastikud, tõlkijad. Teksti tuvastamine. Fondid.
 
 

Tähelepanu! Kuna kataloogi eestikeelne osa on alles kujundamise, soovitame teil
vaadata kataloogi venekeelset versiooni, kus on palju laiem valik.

 

Seadusandlik baas
Tellimuste ülespanek
Allahindlused
Tellimuse vormistamine
E-poe administratsioonipoolsed garantiid
Tarne tähtajad
Vääramatu jõud (force-major)
E-poe vastutus
Vaidlused
Makseviisid
     Arveldusarvega
     Pangakaardiga
Muud tingimused

Seadusandlik baas

Poolte suhteid reguleerivad Eesti Vabariigi tsiviilkoodeks, tarbijakaitseseadus ja muud seadusandlikud aktid, mis kehtivad pooltevahelise tehingu vormistamise momendil.

Tellimuste ülespanek

Te võite veebilehele tellimusi üles panna iga päev ööpäevaringselt. Kõik tellimuse töötlusprotseduurid (ülespanek, muutmine või mahavõtmine) tehakse ainult elektronkataloogi piires ja neil on eelised kõigi teiste Tellija käsutuses olevate dokumentide ja kommunikatsioonivahendite ees. E-poed ja Tellija teatavad oma nõusolekust nende töö reeglitega, kui kirjalikult pole muud kokku lepitud.

Allahindlused

Softkey pakub pidevalt oma klientidele allahindlusi.

Kui ühele ja samale tootele kehtib mitu allahindlust, on eelistatud neist suurim.

Allahindluste kehtivus sõltub tarkvaratootjatest, mille kohta võib teavet leida veebilehel www.softkey.ee regulaarselt ilmuvatest uudistest. Samuti näidatakse kõik kehtivad soodustused ja erihinnad tootekataloogis hinna kõrval.

Tellimuse vormistamine

Pärast seda, kui olete valinud kaubad ja need ostukorvi pannud, tuleb teil vormistada tellimus. Selleks kinnitage vajalik kaubahulk ostukorvis. Edasi klikake nupule ”Vormistada tellimus”, täitke kõik nõutavad väljad ja saatke tellimus ära.

E-poe administratsioonipoolsed garantiid

E-pood Softkey pakub müügiteenust Eesti Vabariigi territooriumil. Igal E-poe kliendil on õigus nõuda tellimuse kvaliteetset, täpset ja kiiret täitmist.

myyk@softkey.ee

Meie ostjate nimekirjad on erinevate firmade ja organisatsioonide eest täiesti salastatud ja neid ei saa kellelegi edasi anda.

Tarne tähtaeg

Tarne tähtaeg on iga tootegrupi jaoks näidatud programmikaardil (kataloogis), kui tähtaeg pole kindlaks määratud, kehtivad järgmised reeglid:

tootegrupile, mis toimetatakse kohale elektroonilisel teel (e-postiga) on garanteeritud tarneaeg 72 tundi sellest momendist, mil kinnitati arve tasumine;

tootegrupile, mis toimetatakse kohale kulleriteenuse või postiga , määratakse tarne tähtaeg tellimuse vormistamisel ning see sõltub saaja asukohast.

Vääramatu jõud (force-major)

E-pood ei vastuta lepingu osalise või täieliku mittetäitmise eest, kui selle on põhjustanud ettenägematud jõud (tulekahju, uputus, maavärin, sõjaseisukord, riiklike organite kehtestatud tegevused ja ettekirjutused). Seda tingimusel, et mainitud asjaolud mõjutasid vahetult firmapoolsete kohustuste täitmist. Neil asjaoludel on vääramatu jõud E-poele ja nad tekkisid pärast lepingu sõlmimist.

E-poe poolne vastutus

E-pood ei katseta toodete sobivust mingite konkreetsete seadmetega, süsteemidega jne, töökõlblikkust eritingimustes jne. E-pood ei vastuta Tellija põhjustatud otseste või kaudsete kahjude eest. Tellijale E-poe poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa mingil juhul ületada kauba eest makstud summat.

Vaidlused

Kõik poolte vahel tekkivad erimeelsused lahendatakse vastavalt lepingule kaebuste laekumise järjekorras. Juhul, kui ei saavutata kokkulepet, vaadatakse need läbi kostja elukohajärgses kohtus. Kohtuotsus on mõlemale poolele lõplik ja kohustuslik.

Vaidlusaluste küsimuste lahendamiseks kohustuvad pooled vahetama teateid ja teatisi kirjalikus vormis (mitte e-postiga). Pooled kohustuvad saadud teatele vastama 48 tunni jooksul.

Makseviisid

Arveldusarvega

Arveldamine juriidiliste ja füüsiliste isikutega toimub suvalise panga kaudu, kus ostjal on avatud arve. Pärast tellimuse täitmist ja kinnitust saate täidetud arve Softkey OÜ rekvisiitidega. Te võite selle arve hilisemaks tasumiseks välja printida.

Pangakaardiga

Juriidilised ja füüsilised isikud võivad ostu eest tasuda suvalise kättesaadava internetipanga vahendusel. Kõik andmed Softkey OÜ kohta, samuti arvenumber kantakse automaatselt maksekohustusele. Teil on vaja ainult kontrollida andmete õigsust ja lõpetada tehing.

Maksta tuleb 7 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest. Pärast maksmist algab tellimuse täitmine.

Muud tingimused

See dokument sisaldab põhjaliku tööreeglite kirjelduse e-poe ja tellija vahel ning tal on igasuguste teiste pooltevaheliste dokumentide hulgas eelisõigused.

Teie ostukorv on tühi Ostukorv
Tellimusi kokku 20 085 800
 
kasutajanimi:
parool:
Registreerimine
Unustasite parooli?
 
Kliendirubriik
e-pood
Abi
Partneritele
Teenused
Piirkonnad
 
 
Kontaktinfo
(+372) 6166070
 
Küsida tehniliselt toelt
Tehniline tugi
 

Valuuta
Kataloogihindade valuuta:

 
 
Tellimused
 
 
e-mail:
Postiloenditest
Muuta parameetreid
 


Maksmiseks saab kasutada:
Swedbank. Siin saad maksta Internetipangas
Siin saate maksta U-Netis
Sampo Internetipank

 
 

Printversioon
  |

Kaitstud režiim
Kui teil tekkisid probleemid või küsimused, siis võite pöörduda tehnilise toe teenistusse.
Telefon 616 6070. Avatud esmaspäevast reedeni 10.00 – 17.00 (GMT+2, Tallinn).

Välja töötanud<br>«Bitrix»
Välja töödanud
«Bitrix»

 
Copyright © 2001–2018 OÜ «Softkey»