EST    RUS


Country:
Softkey Rahvusvaheline tarkvarakaubamaja
Softkey Eesti
 
Otsi toodet: Näiteks: Kaspersky
 
Laiendatud otsing
 
Kõik nõuanded Arvutiturve - Arvutiturbevahendid nii kodukasutajatele, kui ka korporatiivvõrkudele. Andmete krüpteerimine ja taastamine. Võrkude kaitse.
 
 

Tähelepanu! Kuna kataloogi eestikeelne osa on alles kujundamise, soovitame teil
vaadata kataloogi venekeelset versiooni, kus on palju laiem valik.

 

Projekti ”Softkey” loomise eesmärk oli pakkuda arvutikasutajatele võimalust levitada ja omandada tarkvara.

”Softkey” töötab kolmes põhisuunas:

  • Tarkvara registreerimisteenus. ”Softkey” pakub arendajatele võimaluse lisada tarkvara ühiskataloogi, kontrollida müügitööd, viia läbi reklaamikampaaniaid, analüüsida statistikat ja palju muud.
  • Tarkvara e-pood. e-poes saab ostja valida tooteid, saada teavet pakutava kauba kohta ja seda osta.
  • Levitamine internetis. Tarkvaramüügi on-line kanali organiseerimine. Lisaks võivad autorid kujundada ning efektiivselt juhtida edasimüügi- ja vahendusvõrke, samuti läbi viia reklaamikampaaniaid.

”Softkey” süsteemi tehnilised võimalused lihtsustavad maksimaalselt tarkvara ostu-müüki interneti kaudu.

Eestis asutati Softkey OÜ 2004. aasta sügisel. Praeguseks on Softkey registreerimisteenuse kataloogid esindatud Eestis (www.softkey.ee), Venemaal (www.softkey.ru), Valgevenes (www.softkey.by), Kasasthanis (www.softkey.kz).

Firmale Bitrix oleme väga tänulikud Softkey süsteemi projekteerimise, väljatöötamise, disainimise ja käivitamise eest ning firmale IBS ja projektile DATA FORT hostingu pakkumise ja tähelepaneliku suhtumise eest meie süsteemi.

Süsteemi kasutajate tüübid

Ostja

Saades Softkey süsteemi kasutajaks, on teil võimalik jälgida tellimuse täitmist oma isiklikus kasutajarubriigis. Kui vormistate isiklikku arvet kasutades järgnevad tellimused, võite saada allahindlust ja võtta osa auhindade loosimisest.

Püsiklientide tellimused vaadatakse serveris võimalikult kiiresti läbi veel enne maksedokumentide originaalide laekumist. Püsiklientidele pakutakse võimalust vormistada uued tellimused ilma tellimusblankette täitmata – isiklikud andmed lisatakse automaatselt.

Autor

Autor võib Softkey süsteemi tehnilisi võimalusi kasutada oma programmide levitamiseks ja nende kohta käiva teabe paigutamiseks serveri kataloogi.

Serverisse registreerumisel saab autor oma firma ja eelarve. Tal on lihtne isikliku konto kaudu reguleerida oma programmide hindu, teha spetsiifilisi hinnaalandusi püsiklientidele ja hulgiostjatele.

Server pakub diileri- ja vahendusvõrgu toeks vajalikke unikaalseid mehhanisme. Autor võib saada isiklikule kontole tellimuse täitmiseks vajalikku üksikasjalikku teavet, samuti saab ta pidada arvet vahendajate veebilehtede kaudu toimuva müügi üle.

Peale selle pakub server tehnilisi võimalusi, mis tõhustavad koostööd partnerite ja ostjate vahel.

Edasimüüja

Edasimüüjal on võimalik omandada serverist erinevate autorite programme spetsiaalse edasimüüja hinnaga. Ostes programme hulgi, saate tunduvat allahindlust. On olemas võimalus saada nii ühe kui ka mitme autori toodete, samuti kogu Softkey serveris sisalduvate toodete edasimüüjaks.

Isikliku konto kaudu võib edasimüüja tutvuda oma tellimuste üksikasjaliku statistikaga, hallata oma edasimüügilepinguid, jälgida tellimuste täitmise käiku.

Vahendaja

Oma veebilehele ühe või mitme autori programmile juhatava lingi paigutamise eest pakutakse vahendajale võimalust saada programmi müügist teatavat vahendustasu juhul, kui programm leiti ja omandati tema veebilehel oleva lingi kaudu. Vahendaja võib üles panna mitte ainult mõnele programmile, vaid kogu softkey.ee-le viitava lingi.

Vahendaja saab isikliku konto kaudu jälgida enda veebilehe kaudu toimunud programmide müüki, jälgida tellimuste täitmise kulgu ja oma kontoseisu.

Kõigil registreerunud kasutajatel on võimalik saada teiste autorite edasimüüjateks või vahendajateks. Edasimüüja võib programme omandada soodustingimustel. Vahendaja, kes paigutab lingi programmi autorile oma veebilehele, saab tarkvaramüügist teatava protsendi.

Autorid, edasimüüjad ja vahendajad võivad üksteisega koostööd teha, sõlmida partnerluslepinguid. Niisugust võimalust pakub lepingusüsteem, mis reguleerib täpselt serveri kasutajate kõiki suhteid ja aitab vältida nendevahelisi vaidlusi ning erimeelsusi.

Pakume koostöövõimalust ostjaile , programmide autoritele ning tootjafirmadele, edasimüüjatele ja vahendajatele. Kui teil on ettepanekuid süsteemi töö kohta, palume saata need aadressile partner@softkey.ee või telefonil 620 9599.

Teie ostukorv on tühi Ostukorv
Tellimusi kokku 20 087 923
 
kasutajanimi:
parool:
Registreerimine
Unustasite parooli?
 
Kliendirubriik
e-pood
Abi
Partneritele
Teenused
Piirkonnad
 
 
Kontaktinfo
(+372) 6166070
 
Küsida tehniliselt toelt
Tehniline tugi
 

Valuuta
Kataloogihindade valuuta:

 
 
Tellimused
 
 
e-mail:
Postiloenditest
Muuta parameetreid
 


Maksmiseks saab kasutada:
Swedbank. Siin saad maksta Internetipangas
Siin saate maksta U-Netis
Sampo Internetipank

 
 

Printversioon
  |

Kaitstud režiim
Kui teil tekkisid probleemid või küsimused, siis võite pöörduda tehnilise toe teenistusse.
Telefon 616 6070. Avatud esmaspäevast reedeni 10.00 – 17.00 (GMT+2, Tallinn).

Välja töötanud<br>«Bitrix»
Välja töödanud
«Bitrix»

 
Copyright © 2001–2018 OÜ «Softkey»